Klub Netradičních Sportů a Turistiky

SAMOTA

Válka růží

V sobotu 4.4.2009 se ve Střelicích u Brna odehrála bitva s názvem Válka Růží. Tuto akci pořádala skupina Dračí Jezdci. Sešlo se zde okolo stovky účastníků.
První díl
První díl
(55 obr.)
Druhý díl
Druhý díl
(85 obr.)
Konec díl
Konec (III. díl)
(21 obr.)

Já jsem na takovouto akci vyrazila poprvé a to jako fotografka. O dřevárnách jsem sice slyšela, ale ještě nikdy jsem na žádné nebyla. Díky svému bratrovi (Skalpelovi) jsem se už seznámila jen s několika Dračími jezdci. Do doby, než jsem se objevila na této bitvě, jsem znala Nera, Machtara, Newru, Gothmoga a Calitheu. Takže když jsem přišla ke střelickému Obecnímu úřadu, tak jsem nevěděla koho se mám chytit. Ale naštěstí za mnou přišla Calithea a tak jsem se jí držela. I při bitvě jsem se především držela Yorků. A tak jsem pomalu poznala další báječný lidičky... jako například Čerta, Caliku, Azrika, Mindi, Rikyho, Orina, Bukeca a plno dalších. Fotek jsem nafotila opravdu hodně. Ale vybrala jsem 163 nejlepších. Doufám, že se vám všem budou líbit. Nakonec i mě oblékli do kroužkovky a vyfotili mě i se Skalpelem.

Pár fotek je zde, ale kdo by měl zájem o nějakou v originální velikosti nebo o CD se všemi fotkami, tak ať mi napíše na mail (dole) nebo zavolá na 603 312 633. Vše se dá dohodnout. Časem nejspíš přibude i video a to od Skalpíka.

Tímto bych chtěla poděkovat především Dračím Jezdcům za skvěle zorganizovanou akci a báječné questy. Díky moc!
Vytvořeno: 6.4.2009, Barča Levíčková, levickova@seznam.cz