Klub Netradičních Sportů a Turistiky

SAMOTA

Služby:

Nabídka služeb

Jízda se spřežením

Program na míru dle přání – jízda jako pasažér s větším týmem, samostatná jízda dle schopností se čtyřkolkou, tříkolkou, kolem, koloběžkou. Sílu psů přizpůsobíme schopnostem. Délky tratí a rychlost – dle teploty. Podzim-zima, za tepla brzy ráno nebo kratší trať.

Konzultace:

Poradenská činnost jak pracovat se psem tažným i netažným. Péče o psa – krmení, napájení. Zásady tréninku. Práce s vodičem, ve dvojici, v týmu. Vyzkoušení různých postrojů, seznámení se způsobem zapřahání, „dopravními prostředky“ – koloběžka, kolo, tříkolka, čtyřkolka..., Seznámení se „psí tažnou silou“ – podíloví psi, alaskán, ESP, psi na sprint, mid, velikost a síla psa, jeho nároky – vhodné pro zájemce, kteří teprve uvažují o koupi psa a neví přesně, co který typ obnáší.

Půjčovna:

V rámci podpory začínajících závodníků a nadšenců, kteří si mushing chtějí vyzkoušet nabízíme možnost zapůjčení vybavení (postroj, tažný opasek, koloběžka) a případně i zapůjčení tažného psa (psů).

Organizace závodů pro "příchozí"

Pro pořadatele: pokud chcete pořádat závody pro "příchozí" a potřebujete pomoci s organizací či zapůjčením, rádi pomůžeme, bude-li to časově a vzdálennostně možné.
Je možno uspořádat mini-závod i v rámci jiných "nemusherských" akcí např při jiných závodech se psy, při závodech kol, koloběžek aj.

Fotopráce:

Focení Vaše či Vašeho mazlíčka ve zvoleném prostředí, nejlépe v přírodě, ale i na závodech či jiné speciální akci
Aktualizace: 27.5.2012 - Hela Levíčková - tel. 604 156 613, levicek@mushing.cz