Klub Netradičních Sportů a Turistiky

SAMOTA

Archiv Novinek

Archiv "Novinek ze Samoty - rok 2009:


Martin Levíček na první pozici v MU Běleč: Čtrnáct dní po 7km na Točníku čekala naše dvě desítky první midová zkouška na 22km. Martin hájil barvy No1 výborně a vyhrál MU (sice o fous či špíš o berlu :))
Laďa Tkadlec v rámci přípravy na
Laďa Tkadlec a jako zátěž Hela Levíčková v MU non-stop dobře provedl tým s důchodci a pěti ročky,
Jirka Mencák v premiéře s Barrym svou premiéru měl Jirka Mencák, jeho gaučák Jerry dostal do páru sestru Tequilu a na kolo si půjčil od Verči perfektně připraveného Barryho. Průměrka 28km/h a 4.místo pro začátek nejsou špatné. 2.12.2009
Veronika Navrátilová a Béčka s Axou MR Tři Studně: Veronika si se smůlou dojela pro 4. místo a druhý den zajela druhý nejlepší čas v C s průměrkou přes 30 km/h!
Barča Levíčková a Sam Baby předvedla, že se po midové přípravě neztratí ani ve sprintovém týmu, s Fatou v leadru dali Martinovi průměrku 27 km/h.
Barča proháněla Sama a Barryho na koloběžce a zaučovala motýlkáře Endyho na kole. Laďa Tkadlec provedl premiérou roční Éčka.
Laďa Tkadlec Zdeněk Bohm Falco se začínajícím Honzou Pazourkem a starým Haryšem předvedl, že umí výborně pracovat i ve dvojce. Tolik naši psi.
Zdeněk Bohm si pefektně připravil svou šestku a získal bronz. 7.11.2009
Veronika Navrátilová a Béčka s Axou Koupili jsme osvědčenou chovnou fenu od Pavla Pfeifera - BABY
Malá ale výborně osvalená fenka po Max-93 a Pumpkin má v blízkém rodokmenu (.xls) podobná jména jako Mike či Diatz. Její děti ze spojení s Cipískem běhají v Pavlově týmu - Femund, Felix, Felicia i leadruje. Plánujeme Baby na jaře nakrýt některým z Pavlových psů - patrně synem Kaly nebo Cipískem, některá z těchto šťeňat uvolníme na prodej. 2.11.2009
Koloběžka WOOXTestujeme a nabízíme KOLOBĚŽKU s velkým předním kolem - v rozumné KVALITĚ za dobrou CENU!
Je možné si je u nás OBJEDNAT za velmi výhodnou cenu. Pro mushery je výrazná sleva! Při objednání přes nás DOPRAVA ZDARMA! (10.8.2009)

logo No1 Spolupráce s firmou KSK Bono, která je mj. významným spozorem několika českých závodů psích spřežení, pokračuje i v sezóně 2009/2010...
Díky moc!

Aktualizace: 2009 - Hela Levíčková - levicek@mushing.cz

Doporučujeme:

MushGo - stránky nejen pro mushery