Klub Netradičních Sportů a Turistiky

SAMOTA

Hela Levíčková v dresu BONO No1 na ME ESDRA 2008 v Rastede

Spolupráce s KSK BONO při testování nového HP krmiva


 www stránky KSK Bono V roce 2006 nám byla nabídnuta možnost testovat nové krmivo řady High-performance, které začal tento český výrobce dodávat na trh. O novém krmivu a metodice testování informuje článek, který se zároveň stává výzvou ke srovnání s ostatními krmivy zátěžové řady. To je docela slušně hozená rukavice pro ostatní HP výrobce či dodavatele.
logo No1 My máme za sebou již tři roky testování tohoto prémiového krmiva v našem kennelu a jsem s kvalitou Hi-performance i Puppy all breeds velmi spokojena. Psi krmení dobře snáší, jejich kondice je velmi dobrá.
Veronika Navrátilová v dresu BONO No1 na MR 2009 off snow Tři Studně V podzimní sezóně 2009 jsem přijala úkol rozhodčího pro závody ESDRA cupu, proto dres No1 jezdce bude oblékat Veronika Navrátilová. Po zkušební první jízdě s tříkolkou v Kostelci dostala do tréninku nejlepší psy a na MR na suchu Tři Studně se jí povedlo v kategorii C zajet druhý den druhý nejrychlejší čas. Další psy v kennelu vede Martin Levíček

Michal Merhaut v dresu BONO No1 na Červeném Kostelci 2009 O kvalitě krmení No1 svědčí nejen výsledky druhého No1 jezdce - Michala Merhauta, který obsazuje čelní místa na závodech.
Touto cestou bych chtěla firmě KSK BONO poděkovat za vše, co pro český mushing dělá.    DÍKY MOC !!!
Hela Levíčková, aktualizace: 9.11.2009, levicek@mushing.cz